Новости

Житлова програма в місті Українка: нагальна необхідність сьогодення

By 08.08.2017 No Comments

Проблема з житлом є сьогодні найактуальнішою серед пересічних українців. Особливо актуально мати власне помешкання, працюючій і прагнучій створити свою сім’ю, молоді. Але сучасний світ диктує свої правила, і не кожному особиста квартира буде «по кишені». Причини можуть бути різними: матеріальне становище, умови життя, розмір заробітної плати.

У зв’язку зі ситуацією, що склалася та для того, щоб підвищити рівень життя, народжуваність і соціальне самопочуття населення України, був створений Державний фонд сприяння молодіжному житловому будівництву.

Державний фонд сприяння молодіжному житловому будівництву, — це унікальний інструмент державної житлової політики, який реалізує різноманітні механізми державної підтримки громадян у їх прагненні здобути власне житло. Головне завдання якого – допомога економічно активній частині суспільства, шляхом надання довготермінових пільгових кредитів молодим сім’ям під 3% річних, терміном до 30 років, але не більше ніж досягнення позичальником пенсійного віку. Кредит надається та обслуговується Фондом без участі комерційних банків.

Вчора, 2 серпня 2017 року, на будівельному майданчику ЖК «Ukrainian Hills» відбулась робоча зустріч представників комплексу з головою правління Держмолодьжитла – Сергієм Комнатним. На якій було вирішено, що двосекційний будинок буде збудований за участі Державного фонду сприяння молодіжному житловому будівництву.

Учасники зустрічі погодились з тим, що такі програми вирішать квартирне питання, підвищать соціальний захист, а також значно покращать умови життя молодих сімей.