Новости

Житлова програма Українки: підписання першого договору

By 05.09.2017 No Comments

Нарешті в місті Українка розпочалось впровадження державної програми покращення житлових умов – пільговий молодіжний кредит, що реалізується Державною спеціалізованою установою «Державний фонд сприяння молодіжному житловому будівництву».

Так, нещодавно Держмолодьжитло підписали угоду про створення фонду фінансового будівництва разом з ЖК «Ukrainian Hills», який розташований за адресою: проспект Дніпровський, 27 місто Українка Обхівського району Київської області. Це рішення було дуже очікуваним і необхідним, тому що питання наявності власного житла, підвищення демографічного прогресу та соціального благополуччя – стосується кожного.

По результатам впровадження, днями, 33-х річна жителька Києва – юристконсультант в КМДА – Інеса Стахова, стала першим щасливим власником «кредитної» однокімнатної квартири, яку придбала для себе і 10-ти річної доньки.

Звертаємо увагу, довготерміновий пільговий кредит на будівництво (придбання) житла мають право отримувати громадяни, що:

— відповідають віковому обмеженню (до 35 років включно);

— згідно із законодавством визнані такими, що потребують поліпшення житлових умов;

— відповідають вимогам, щодо платоспроможності.

Також, нагадаємо, що кредит надається строком до 30 років, але не більше ніж  досягнення позичальником пенсійного віку.

Дізнатися деталі, а також уточнити умови довготермінового пільгового кредитування можна по телефону: +38(063)306-99-11, +38(096)306-99-11, +38(099)306-99-11, або на сайті Держмолодьжитло: www.molod-kredit.gov.ua.