У нас діють наступні умови на придбання житла

  • 100% оплати – Найкраща ціна.
  • Квартири в ЖК «UKRAINIAN HILLS» від забудовника на умовах розстрочки, це чудова можливість вирішити квартирне питання швидко і економічно вигідно. У ситуації, коли банківська іпотека стає практично недоступною, ми пропонуємо придбати квартиру в новобудові на виключно лояльних умовах. При первинному внеску 50% — 75% від вартості квартири — розстрочка до кінця будівництва. Ціна квадратного метра на залишок може змінюватись в залежності від ринкових обставин.
  • Ми не вимагаємо підтверджувати офіційного доходу, не обмежуємо вік потенційного покупця і не орієнтуємося на коливання валюти.

Як купити квартиру в Києві в ЖК «Ukrainian Hills»

Як купити квартиру в Києві

Спершу ми пропонуємо ознайомитися з плануванням, варіантами квартир, особливостями і інфраструктурою. Якщо житловий комплекс «UKRAINIAN HILLS» це те, що вам треба, дзвоніть нашим менеджерам. Вони детально проінформують, як купити квартиру і що Вам для цього знадобиться.

Купити 1 чи 2 кімнатну квартиру в Києві можна, але спершу потрібний капітал, який надасть упевненості і покладе фундамент вашим серйозним намірам. Забудовник АКАДЕМІЯ СУЧАСНОГО БУДІВНИЦТВА » БИОМЕТРИКС» підготував зручні варіанти оплати.

 

Способи оплати

    • 100% передоплата. Не усі можуть дозволити собі відразу сплатити житло наличными в повній сумі, враховуючи, що його будівництво тільки починається. Але цей варіант найбільш дешевий, оскільки продаж перших метрів здійснюється за спеціальною ціною. Якщо ви не знаєте, як вигідно вкласти наявну суму грошей — купите квартиру в Києві або області.
    • Купити квартиру на виплат. Спеціально для своїх майбутніх мешканців компанія приготувала зручну розстрочку, по якій робиться оплата спочатку внеску в розмірі від 50%% до 75%% від загальної суми. Залишок, що варіюється залежно від обставин, частинами виплачується до закінчення і введення в експлуатацію ЖК.
    • Іпотека, кредит. За бажання, завжди можна скористатися послугами банків, які нададуть необхідну суму на певний термін під відсотки.

Надані забудовником можливі способи оплати нової квартири не залежать від коливань валюти. Також немає нужди підтверджувати офіційний доход і відповідати віковим обмеженням, яких немає!

За подробицями, звертайтеся у відділ продажів.