НовостиФотоотчет

В місті Українка створено фонд фінансування будівництва (ФФБ)

By 23.08.2017 No Comments

22 липня поточного року в Державному фонді сприяння молодіжному житловому будівництву підписано угоду про створення ще одного фонду фінансування будівництва (ФФБ). Його засновано з метою спорудження багатоквартирного житлового будинку по просп. Дніпровський, 27 у місті Українка Обухівського району Київської області. Договір підписано з компанією-забудовником об’єкту – ТОВ «Академія сучасного будівництва «Біометрікс».

ЖК «Ukrainian Hills» — це перший будинок в місті Українка, який буде побудований за участі Держмолодьжитло, який виступає гарантом у відносинах між інвестором та забудовником.

Як зазначив перед підписанням установчих документів голова правління Держмолодьжитла – Сергій Комнатний: «Створення фондів фінансування будівництва залишається одним зі стратегічних напрямків нашої діяльності. Адже люди повинні знати, що ми можемо запропонувати позичальникам цікаву альтернативу банківським установам, чимало з яких досі відчувають на собі наслідки банківської кризи. Створення ФФБ Держмолодьжитлом – це позитивний приклад державно-приватного партнерства, що дає змогу захистити інтереси інвесторів».

Також Сергій Комнатний наголосив на важливості прямої співпраці із забудовниками. Адже участь Держмолодьжитла посилює державний контроль за виконанням умов проектів і дотриманням термінів житлового будівництва, а також стає додатковим захистом для інвестицій у будівництво, це справді дуже ефективне сито: комісія Мінрегіонбуду, потім ще контроль фонду і унеможливлені ризики для громадян.

Нагадаємо, що  даний фонд спрямований на підтримку громадян у бажанні отримати власне житло, покращити демографічний прогрес в Україні, а також за допомогою ФФБ у місцевих жителів Українки, області та м. Києва з’являється додаткова можливість у придбанні на пільгових умовах житла в новобудові «Ukrainian Hills».

З умовами отримання пільгових кредитів можна ознайомитися детальніше на офіційному сайті Держмолодьжитло http://www.molod-kredit.gov.ua/, а також у відділі продажів за адресою: м. Українка, пр-т Дніпровський, 27 або за номерами телефонів: +38 (063) 306-99-11+38 (096) 306-99-11+38 (099) 306-99-11.