Новости

Українка відзначила свій 50-річний ювілей

By 12.09.2017 No Comments

На цих вихідних, з 8 по 10 вересня 2017 року в м. Українка Обухівського району Київської області відбулось традиційне святкування Дня міста. Містяни відзначили 50 річницю заснування міста.

Свято пройшло у веселій атмосфері музики та танців. Чудовий настрій та душевні емоції всім присутнім дарував житловий комплекс «Ukrainian Hills», який виступив генеральним партнером свята.

Одним із найочікуваніших моментів вечора суботи стала церемонія нагородження переможців щорічного «Фестивалю дворів», який пройшов 9 вересня вранці та об’єднав сусідів у дружну родину. Також на зустрічі сусідів відбулось голосування за пропозиції до «Громадського бюджету дворів», яке дасть змогу мешканцям прийняти рішення, куди будуть направленні кошти на покращення благоустрою 50-ти річної перлини на Дніпрі.

Цікаві та змістовні програми підготували для містян та гостей творчі колективи Українки, які продемонстрували на вищому рівні свої таланти під час ярмарку «Мистецький арсенал».

А ввечері зібрались випускники всіх років міста на «Дискотеці однокласників», де на сцені разом з артистами і музикантами мав змогу виступити кожен із присутніх.

Всі присутні отримали задоволення та позитивний настрій.

ЖК «Ukrainian Hills» — будуємо рідне місто разом!