Новости

Особливості вирішення житлового питання в місті Українка

By 31.08.2017 No Comments

Низький рівень забезпечення житлом на сьогодні залишається однією з найгостріших соціальних та демографічних проблем. Реалізація житлових програм для покращення умов життя пересічних економічно активних українців – це серйозний інструмент у вирішенні такого важливого питання.

Про алгоритм роботи з Держмолодьжитлом, спільні програми забудовника з державним фондом і як молоді вдасться обзавестись власними квадратними метрами, обговорювали на робочій зустрічі представники ЖК «Ukrainian Hills» з Леонідом Грушевим – прес-служба Державного фонду сприяння молодіжному житловому будівництву та Миколою Марчуком – керівником Іпотечного центру у місті Києві та Київській області Державного фонду сприяння молодіжному житловому будівництву.

Також, на зустрічі визначили ряд організаційних заходів роз’яснювальної компанії доступності молодіжного пільгового кредитування для категорії громадян, котрі потребують поліпшення житлових умов.

Нагадаємо, що 22 серпня 2017 року підписано угоду про створення фонду фінансового будівництва, з метою спорудження новобудови на пр-ті Дніпровському, 27 місто Українка Обухівського району Київської області. Будівництво якого виконується за участі Держмолодьжитло, згідно з програмою розвитку житлового будівництва.