Купити квартиру в передмісті Києва

Якщо у Вас з’явилося бажання купити квартиру у новобудові, то, радимо Вам придивитись до найближчого передмістя Києва. Останніми роками квартири в передмісті мають стійкий попит. Життя на віддалі від міської метушні приваблює як людей середнього віку, так і молоді сім’ї з дітьми. Тим паче, що купити квартиру в передмісті Києва набагато дешевше ніж придбати аналогічне житло в самій столиці.

Сучасна інфраструктура, близькість природи, гарне транспортне сполучення дозволяють зупинити Ваш вибір на квартирах в новобудовах недалеко від Києва. Відмінним варіантом комфортного і сучасного житла є новий житловий комплекс «Ukrainian Hills»! Це ЖК з добре продуманою інфраструктурою в місті Українці Обухівського району, що розташоване у безпосередній близькості від Києва.

Переваги квартир в передмісті Києва

По комфорту, якості та іншим характеристикам приміська нерухомість нічим не поступається житлу в столиці, але при цьому має ряд відчутних переваг. Найосновніше достоїнство — це вартість. Квартира за межами шумного міста може істотно відрізнятися за ціною від аналогічної житлової площі в столиці. Через це житло подібного роду стає доступнішим для людям з середнім достатком. І, саме тому, замість того, щоб купити однокімнатну квартиру в Києві Ви можете придбати двокімнатну квартиру в передмісті, або купити комфортнішу і просторішу 1-но кімнатну квартиру. Це дивовижний варіант для молодих сімей, що очікують на поповнення, і тих, хто хоче збільшити свою житлову площу. До того ж, ще одним плюсом придбання нерухомості поза мегаполісом є екологічна обстановка і близькість до природи. Через це багато хто свідомо йде на вибір такого способу життя. Адже приємно коли з твого панорамного вікна видно Дніпро, що неспішно лине, а не метушливу міську трасу.

Купівля квартири в передмісті від забудовника

Якщо Ви вже наважилися купити квартиру в передмісті Києва, кращий вибір це купівля житла без посередників, а саме, у компанії забудовника. Адже купівля на стадії будівництва це найвигідніше вкладення коштів. Тим більше що АКАДЕМІЯ СУЧАСНОГО БУДІВНИЦТВА » БІОМЕТРИКС» надає різні варіанти по оплаті Ваших квадратних метрів.

Купити квартиру в передмісті Киева- кращий варіант вкладення коштів!