Новости

День міста Українка: 50-річний ювілей

By 08.09.2017 No Comments

В ці вихідні місто Українка запрошує відзначити свій 50-річний ювілей. Гостей та місцевих жителів очікують піднесений настрій та яскраві розважальні програми не тільки для дітей, але і для дорослих: фестивалі, виставки, ярмарки, спортивні змагання, неймовірні рекорди, барвисті вітрила регат, виступи талановитих артистів та багато інших івентів.
Святковий «марафон» стартує 8 вересня, і основною стане тема першопроходьців. У суботу, 9 вересня, традиційно на всіх очікують фестиваль дворів, фестиваль-ярмарок творчих колективів, майстер-класи, конкурс малюнку та ще багато цікавого. 10 вересня, починаючи з 11:00 розпочнеться фестиваль «Рій подій», а також пісенний і танцювальний фестиваль.
Житловий комплекс «Ukrainian Hills» приєднується до святкових привітань, вітає місто Українка з ювілеєм, бажає усім мешканцям натхнення, творчого підходу до виконання будь-якої справи, здоров’я та власних перемог. 
Нехай нас завжди об’єднує любов і небайдужість до рідного міста, адже саме спільними зусиллями кожного дня, кожного року ми маємо творити місто заради майбутнього наших дітей та з поваги до наших батьків. 
З днем народження, Українко! Впевнені, що разом ми крокуємо до розвитку та процвітання!

З повагою, адміністрація ЖК «Ukrainian Hills».